preklady Brezno 👉preklady - Brezno 👉prekladatelia - Brezno 👉expresné preklady 👉prekladateľský blog 💎ANGLINO.EU
spoľahlivé preklady - Brezno - anglický a nemecký jazyk
0948 117 111
📧 fluency@fluency.sk
PON - PIA 9:00 - 17:00

Ako rýchlo sa dá u nás vyhotoviť najrýchlejší preklad?

Prečítajte si všetky potrebné informácie o našich instantných prekladoch "na počkanie".

Preklad dodaný už od 2 hodín

V prvom rade nám dovoľte uviesť, že ani najrýchlejší preklad od nás nijakým spôsobom nestráca na kvalite preloženého textu. Aj minimálny čas na preloženie Vášho dokumentu si vždy rozrátavame tak, aby sme mali priestor aj na spätnú kontrolu / kontroly preloženého textu.
Najrýchlejšie preklady u nás Vám vieme dodať online na Váš email už od 2 hodín od zadania objednávky. Tieto preklady označujeme ako instantné a sú samozrejme vyhotovené za príplatok k štandardnej cene. Minimálna cena takéhoto instantného prekladu je 30 € za jednu normostranu, pričom táto cena sa násobí počtom strán, avšak s tým, že štandardne vieme vyhotoviť v tejto lehote preklad o maximálnej veľkosti 2 normostrán.
Pokiaľ nie sme v čase objednávky príliš vyťažení inými prekladmi, vieme spraviť výnimku v rozsahu prekladu, ale v tom prípade je potrebné vopred konzultovať preklad telefonicky na našom telefónnom čísle 0948 117 111.
Každý instantný preklad je potrebné zaplatiť ešte pred odovzdaním a poslať nám potvrdenie o platbe na náš email: fluency@fluency.sk. Toto je podmienkou k odovzdaniu preloženého textu. Odporúčame preto zákazníkom, ihneď po zadaní prekladu a obdržaní faktúry zrealizovať prevod za preklad a poslať nám na email potvrdenie stiahnuté z Vášho internet-bankingu. Následne Vám v dohodnutom čase príde na email od nás preložený dokument, obvykle vo formáte PDF ale po dohode vieme poslať aj formát DOC, pokiaľ dokument potrebujete editovať (pozor: firemnú elektronickú pečiatku pridávame len do formátu PDF).

Preklad ešte v ten istý pracovný deň

Pokiaľ sme v čase Vašej objednávky viac vyťažení, môže sa stať, že Vám navrhneme dodanie do 6 hodín - t.j. ešte v ten istý pracovný deň, čo v praxi znamená doručenie prekladu väčšinou niekedy cca vo večerných hodinách - a to opäť online: formou doručenia na Váš email vo formáte PDF prípadne DOC.
Instantne Vám vieme preložiť všetky typy textov, jedinou podmienkou je maximálny rozsah do 2 normostrán (po tel. dohode je niekedy možné tento rozsah mierne navýšiť max do 4 normostrán).
Pokiaľ si prajete objednať túto formu instantného (super-rýchleho) prekladu s dodaním od 2 hodín, odporúčame Vám kontaktovať nás telefonicky: 0948 117 111 a následne po dohode poslať Váš preklad na email. Prípadne, môžete najskôr poslať súbor na preklad plus Vaše fakturačné údaje vopred na náš email: fluency@fluency.sk a následne nám zavolať.
V tomto prípade vieme často priamo pozrieť cez email Váš dokument a vyjadriť sa rovno k možnej realizácii Vášho prekladu. Ak si preklad objednáte, vieme priamo prejsť k zaslaniu faktúry a samotnej prekladovej činnosti, čím opäť šetríme drahocenný čas pri realizácii.