preklady Brezno 👉preklady - Brezno 👉prekladatelia - Brezno 👉expresné preklady 👉prekladateľský blog 💎ANGLINO.EU
spoľahlivé preklady - Brezno - anglický a nemecký jazyk
0948 117 111
📧 fluency@fluency.sk
PON - PIA 9:00 - 17:00

Ako informujeme o priebehu objednávky prekladu?

V tomto blogu si priblížime stručne spôsob informovania formou SMS o priebehu prekladu, tak aby mali klienti prehľad o vývoji prekladov.
Počas priebehu prekladu každý klient dostane celkovo od nás 3 SMS informujúce o stave prekladu. Stane sa tak za podmienky, že nám poskytol tel. číslo, čím zároveň prejavil súhlas o tom byť informovaný. (pozn. informácie formou SMS sú u nás garantované pre telefónne čísla so slovenskou predvoľbou +421...)
Prvá SMS Vám príde po potvrdení objednávky prekladu a zaslaní emailu z našej strany, v ktorom nájdete informácie a faktúru za preklad.
Druhá SMS Vám príde, ak zrealizujete platbu a pošlete nám potvrdenie o platbe na email. Táto SMS Vám potvrdí, že sme potvrdenie o platbe za preklad v poriadku prijali.
Tretia SMS Vám príde v okamihu, keď Vám doručíme preklad na email a zároveň budete informovaní aj touto formou. :)

Posielanie SMS má hneď 2 základné výhody:

🗸 ste rýchlejšie informovaní (predpokladáme, že väčšinou si viete pozrieť SMS skôr resp. častejšie, ako emaily)
🗸 v prípade, že by prišiel email s doručeným prekladom do priečinku SPAM, viete si ho dohľadať na základe info z SMS o doručenom preklade (t.j. SMS je v tomto prípade naša "poistka" proti SPAM filtru, ktorý teoreticky môže klientovi "zatajiť" doručený preklad)